Tirsdag eftermiddag kl. 13.00 – Bente Evald

 

 

 

DATO

 EMNE

Rækker

Turneringsform

07-09-21

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR A1

14-09-21

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR A2

18-09-21

Generalforsamling kl. 10.30

Tilmelding til frokost

 

21-09-21

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR A3

28-09-21

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR B1

05-10-21

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR B2

12-10-21

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR B3

18-10-21

Åbent Hus kl. 19.00

Særskilt tilmelding

 

20-10-21

Åbent Hus kl. 13.00

Særskilt tilmelding

 

24-10-21

Æblekagebridge kl. 13.00

Særskilt tilmelding

 

26-10-21

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR C1

02-11-21

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR C2

09-11-21

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR C3

12-11-21

Klubsølv kl. 18.30

Særskilt tilmelding

 

14-11-21

Holdmatch Sønderjylland

Særskilt tilmelding

 

16-11-21

 

HOLD A+B+C (24 spil)

HOLD I

21-11-21

Julebridge med gløgg og æbleskiver

Særskilt tilmelding

 

23-11-21

 

HOLD A+B+C (24 spil)

HOLD II

30-11-21

 

HOLD A+B+C (24 spil)

HOLD III

07-12-21

 

HOLD A+B+C (24 spil)

HOLD IV

09-12-21

Juleafslutning kl. 17.30

Særskilt tilmelding

 

14-12-21

Lynbridge kl. 18.30

Særskilt tilmelding

 

29-12-21

Champagneturnering kl. 19.00

Særskilt tilmelding

 

04-01-22

 

HOLD A+B+C (24 spil)

HOLD V

11-01-22

 

HOLD A+B+C (24 spil)

HOLD VI *

18-01-22

 

HOLD A+B+C (24 spil)

HOLD VII *

25-01-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR D1

29-01-22

Undervisningslørdag kl. 13.00

Særskilt tilmelding

 

01-02-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR D2

08-02-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR D3

14-02-22

Åbent Hus kl. 19.00

Særskilt tilmelding

 

16-02-22

Åbent Hus kl. 13.00

Særskilt tilmelding

 

20-02-22

Lagkagebridge kl. 13.00

Særskilt tilmelding

 

22-02-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR E1

01-03-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR E2

08-03-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR E3

15-03-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR F1

22-03-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR F2

29-03-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR F3

05-04-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR G1

11-04-22

Åbent Hus kl. 19.00

Særskilt tilmelding

 

19-04-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR G2

26-04-22

 

A+B+C+D+E (21 spil)

PAR G3

30-04-22

Afslutningsfest kl. 9.30

Særskilt tilmelding

 

* Der spilles PAR i E-rækken